Skocz do zawartości
Youtube MZGOK
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna pn. „Świat czysty jest piękniejszy” przeznaczona jest dla mieszkańców subregionu konińskiego, dostarcza ona cennych i praktycznych porad, jak sami możesz przyczynić się do zmiany wizerunku najbliższej okolicy oraz pozwala na uprządkowanie wiedzy dotyczącej segregacji odpadów.
Bezpłatną aplikację oznaczoną logo MZGOK-u wyszukujemy w sklepie Google Play lub App Store wpisując „Świat czysty”, pobieramy na telefon komórkowy, a po jej zainstalowaniu kolejne informacje znajdziemy w prawym górnym rogu oznaczone odpowiednio:
[i] - informacja o zasadach segregowania odpadów,
[=]- menu gdzie znajdziemy szereg zakładek. W pierwszej kolejności wybieramy gminę i dokładny rejon zamieszkania. W ten sposób zyskujemy dostęp do kalendarza, w którym możemy sprawdzić, w jakim terminie z naszej okolicy wywożone są konkretne frakcje odpadów komunalnych.
 
W zakładce „Baza selektywnej zbieranych odpadów” dzięki alfabetycznie ułożonej liście możemy łatwo wyszukać informację o tym, do jakiego worka lub pojemnika należy wrzucić typowe rodzaje odpadów komunalnych, a także gdzie dostarczyć te nietypowe jak szyba samochodowa, gruz, lampy rtęciowe, meble itp.
Mieszkańcy mają możliwość zgłaszania w aplikacji porzuconych odpadów, można zgłaszać „dzikie wysypiska” o każdej porze, wystarczy wykonać zdjęcie i wpisać adres, pod jakim je znaleźliśmy.
O aplikacji w naszych spotach i filmach promocyjnych.

 

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu 
za pomocą poniższych danych lub formularza kontaktowego.
Zobacz także
  • Konin - tu płynie energia
  • Polska izba ekologii
  • Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska
  • SPEO
  • Posiedzenia
  • Forum dyrektorów
  • Fairplay
Copyright © MZGOK Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR consulting